O nás

O nás

Krátké představení společnosti Trumf, renovace a sanace, s.r.o.

Naše stavební společnost Trumf, renovace a sanace s.r.o. byla založena na počátku roku 1996. Tehdy malý tým realizující stavební práce se postupem času rozrostl až do dnešní podoby, profesionální firmy sdružující řadu specialistů ve stavebnictví a příbuzných oborech.

Hlavní specializací naší firmy jsou sanační práce. Provádíme sanace zdiva nejrůznějších objektů pomocí specializovaných metod, které zabezpečí revitalizaci a opravu zdiva a jeho hydroizolační vrstvy. Zmínit lze například chemické tlakové injektáže, povrchové úpravy zdiva za použití sanačních omítek, svislé hydroizolace, či odvlhčení objektů souborem drenážních systémů a hydroizolačních opatření.

Protože sanační práce nejsou oddělenou činností, ale souvisí s nimi i řada dalších stavebních prací, rozšířili jsme naše portfolio i o ně. Zednické práce, výkopové práce, rekonstrukce fasády nebo elektrikářské a instalatérské práce. Na všechny tyto obory máme u nás certifikované odborníky a profesionály s letitou praxí v oboru.

Hlavní výhodou pro našeho zákazníka je zejména značná úspora času a finančních prostředků, neboť veškeré stavební a sanační práce spojené se zdivem jsme schopni zabezpečit napříč celým životním cyklem projektu. To se následně pozitivně odráží na konečném výsledku. Důkazem je nespočet úspěšně dokončených realizací, desítky až stovky spokojených zákazníků a za nás dobrý pocit z dobře a spolehlivě odvedené práce. Několik vybraných realizací můžete nalézt v sekci reference.

Díky dlouholetému působení na trhu, které nám přineslo řadu cenných zkušeností a dovedností, jsme schopni garantovat kvalitní výsledek našich prací.

Těšíme se na spolupráci!

Trumf, renovace a sanace s.r.o.

O nás