Sanace vlhkého zdiva

Závažným problémem mnoha starších budov a domů je vlhké zdivo, které negativně působí na jejich stavební konstrukci a zdivo budovy značně porušuje. Ideálním řešením na vlhké zdivo je jeho sanace a hydroizolace. Sanace vlhkého zdiva zabezpečí, aby váš domov byl útulný, zdivo nebylo vlhké a netrpělo.

Typickými znaky vlhkého zdiva jsou:

  • vlhkostní mapy na zdivu
  • na vlhkém zdivu se objeví plíseň
  • solné výkvěty – sanytr
  • z vlhkého zdiva pramení nepříjemný zápach

Trápí Vás takovéto potíže a objevily se vám některé z výše uvedených znaků na vašem zdivu? Nevíte, co s tím? Nabízí se řešení v podobě sanace zdiva a hydroizolace zdiva.

Sanace vlhkého zdiva je naše doména – odstranění vlhkosti zdiva

Neváhejte kontaktovat náš zkušený a profesionální tým, který má sanace zdiva v portfoliu svých služeb. Komplexní sanační práce nabízíme zákazníkům za dostupné ceny, včetně technického poradenství. Poradíme, jak se pomocí sanace vlhkého zdiva nadobro zbavit vlhkosti zdiva a zabezpečíme, aby realizace provedených opatření byla účinná a vlhké zdivo pro vás bylo minulostí.

Přestože sanace vlhkého zdiva patří ke složitějším stavebním disciplínám, naše firma Trumf, renovace a sanace, s.r.o. dokáže za pomoci řemeslného umu, kvalitně odvedených stavebních a zednických prací a využití speciálních metod s nežádoucí vlhkostí zdiva úspěšně zatočit. Každému ze zákazníků vypracujeme přímo „na míru“ ideální návrh řešení jeho problému a současně stanovíme cenovou kalkulaci, případně zpracujeme projektovou dokumentaci. Zatímco Vy se budete věnovat svým povinnostem, my se – od A do Zet – postaráme, aby vaše bydlení bylo zase příjemné.

Provádíme sanace vlhkého zdiva a kompletní zednické práce především v Praze a nově i v dalších částech celé republiky. Nicméně naši zákazníci jsou stále častěji i ze vzdálenějších koutů republiky.

Trumf, renovace a sanace, s.r.o. – izolace zdiva proti vlhkosti

Vlhké zdivo nevyřeší větrání ani intenzivnější topení. Naše firma Trumf, renovace a sanace, s.r.o. klientům doporučuje a nabízí trvalé vyřešení problémů spojených s vlhkým zdivem. Navrhneme a následně provedeme vhodná sanační opatření (izolace zdiva), která odstraní příčinu problému vlhkosti zdiva a neřeší pouze důsledky.

Výše zmíněné problémy řešíme například doplňujícími hydroizolacemi zdiva. K hydroizolačním metodám lze řadit injektáž zdiva, drenážní systémy, svislou hydroizolaci zdiva či konečné povrchové úpravy zdiva. V oblasti injektáží využíváme jak tlakové, tak i beztlakové injektáže. Zapomenout nelze ani na často používanou krémovou injektáž zdiva, která se díky své univerzálnosti těší velké oblibě. Ve chvíli, kdy je nutné provést sanaci zdiva, které se nachází pod úrovní terénu, používáme dodatečné hydroizolace. Zde uplatňujeme výhradně minerální stěrky, které mají schopnost zdivo znepřístupnit a zamezit tak průniku nežádoucí vlhkosti.

Známe recept, jak na vlhkost zdiva a odvlhčení zdiva! Využijte sanace vlhkého zdiva a odstranění vlhkosti zdiva od profesionálů.

Nejčastější příčiny vzlínající vlhkosti zdiva:

  • dlouhodobá neúdržba objektu či změna v jeho užívání (netopí se, nevětrá se,…)
  • hydrogeologické podmínky (porucha vodovodních instalací, navýšení terénu, …)
  • dodatečné, avšak nevhodné stavební úpravy, které napomůžou vlhkosti zdiva
  • zazdění průduchů, zanesení drenáží
  • izolace zdiva zcela chybí

V objektech, ve kterých dochází ke vzlínání vlhkosti zdiva a ve kterých by byla vhodná a potřebná sanace vlhkého zdiva, jsou pro lidský organismus škodlivé. Proto i pobyt v takovýchto místnostech není pro člověka ze zdravotního hlediska dobrý.

Sanace zdiva a odstranění vlhkosti zdiva.

Zbavte se jednou provždy vlhkosti ve zdivu ve vašem domě či bytě i všech průvodních jevů včetně nepříjemného zápachu, nevzhledných plísní či teplotních a energetických ztrát. Jsme tu pro Vás – Trumf, renovace a sanace s.r.o. Pro více informací o možnostech odstranění vlhkosti zdiva a sanace zdiva nás neváhejte kdykoliv online nebo telefonicky kontaktovat. Víme, jak na vlhké zdivo!