Zednické práce

Zednické práce pro Prahu i okolí? Kvalitně odvedená práce za rozumnou cenu? Profesionální přístup s důrazem na preciznost? To jsou zednické práce od Trumf, renovace a sanace, s.r.o. Garantujeme Vám spokojenost při převzetí zakázky, která je vždy realizována v rámci dojednaného termínu.

Zednické práce od Trumf, renovace a sanace, s.r.o.

Nejen zednické práce, ale i všechny další realizace, nejprve důkladně konzultujeme se zákazníkem, abychom si utvořili jasnou představu o požadavcích. Díky maximálně individuálnímu přístupu, kterého si naši zákazníci velice cení a vnímají jako jistotu dobře odvedených zednických prací, jsme schopni se domluvit na sebemenších detailech realizace a vždy se snažíme vyjít zákazníkovi co nejvíce vstříc. Každé námi odvedené zednické práce jsou tak šity přímo na míru zákazníkovým požadavkům.

V návaznosti na konzultaci a odsouhlasení požadavků z obou stran stanovíme cenovou kalkulaci, ve které vyčíslíme cenu za nabízené zednické práce.

Jakmile jsou přesně stanovené cíle, které by měly naše zednické práce naplnit, a je akceptovaná cena, sestavujeme plán a časový harmonogram zednických i pomocných prací se zaměřením na dodržení stanoveného termínu ukončení zednických prací a předání realizace zákazníkovi.

Naše nabídka zednických a stavebních prací

  • Vyzdívky stěn, příček – zdění klasickými materiály
  • Pokládky obkladů a dlažeb – naše zednické práce zahrnují i montáž obkladů a dlažeb, a to jak v interiérech, tak v exteriérech. Pomůžeme vám vybrat vhodnou a kvalitní dlažbu.
  • Vyklízení sklepů – spolehlivé vyklízení bytů a sklepů.
  • Aplikace omítek různých typů – naši kvalifikovaní zedníci dokážou omítnout vaši zeď jakýmkoli typem omítek.
  • Demoliční práce a odvoz suti – vedle zednických prací provádíme také práce demoliční. Po zbourání se samozřejmě postaráme i o likvidaci suti.
  • Stavební práce menšího rozsahu – své dovednosti uplatňujeme i při menších stavebních rekonstrukcích.
  • Rekonstrukce bytů a jejich částí – zařídíme kvalitní zednické práce, které pokryjí rekonstrukci vašeho bytu, instalatéra či plynaře.
  • Zateplení objektu – provedeme kvalitní zateplení vašeho objektu, snížíme jeho energetickou náročnost a snížíme tak náklady na jeho vytápění v budoucích letech.

Sanační a zednické práce zároveň

Již mnoho našich zákazníků, kteří si od nás nechali provézt specializované sanační práce, ocenilo, že v našem portfoliu služeb našli také stavební a zednické práce. Díky tomu, že jsme schopni zajistit i další práce (zejména zednické práce), které jsou při sanaci zdiva nezbytné, nemusí se naši zákazníci o zajištění zednických prací nadále starat a šetří tak čas i peníze. Náš profesionální tým spolehlivě zajistí, aby sanační i zednické práce na sebe navazovaly a nedocházelo tak ke zbytečným průtahům. Využijte naši komplexnost a kontaktuje náš zkušený tým!

Zednické práce od expertů

Naše výše uvedená nabídka zednických prací pokrývá mnoho oblastí. Hledáte-li kvalifikované zedníky a řemeslníky, kteří precizně odvedou svou práci a dodrží dohodnuté termíny, objednejte si zednické práce od Trumf, renovace a sanace, s.r.o.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!