Sanační práce - materiál a použití

Materiál a použití
V oboru sanace objektů a domů se naše stavební firma zaměřená na sanační práce pohybuje již řadu let. Za tu dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností, které u nás nacházejí každodenní uplatnění ve formě kvalitně odvedených realizací zákazníkových požadavků. Díky tomu můžeme zákazníkům doporučit kvalitní a osvědčené druhy sanačních omítek.

Sanační práce od profesionálů:

Přestože je trh v dnešní době doslova nasycen různými sanačními materiály, pro náš profesionální tým zůstávají jedničkou sanační baurexové omítky. Svoji kvalitu ukázaly například v Praze na Malé Straně, Kampě, Čertovce nebo v Karlíně, což jsou lokality značně zatěžované a kde potřeba kvalitního sanačního materiálu je na prvním místě. Doposud všechny byty a domy, na kterých jsme na sanační práce použili tuto špičkovou sanační omítku, jsou v perfektním stavu a budou i po mnoho dalších let.

Sanační omítky Baurex a jejich klíčové vlastnosti pro sanační práce:

  • Není nijak nebezpečná lidskému organizmu, protože nevylučuje žádné škodlivé či nebezpečné látky, není jedovatá ani žíravá. Životní prostředí jí není žádným způsobem nepříznivě ovlivněno.
  • Zabraňuje tomu, aby se na stěnách tvořily plísně, vlhkostní mapy či solné výkvěty, které dávají za vznik nepříjemnému ztuchlému zápachu.
  • Nedoporučuje se však tyto omítky obkládat a tapetovat.
  • Navzdory stále dokonale suchému povrchu omítky dochází k odpařování vlhkosti zdiva. Díky tomu se vlhkost ve zdivu neusazuje a nevznikají tak problémy spojené s vlhkým zdivem.
  • Sanační omítky Baurex se velmi pohodlně nanášejí a jejich míra adheze je výtečná. A to včetně nanášení na hladké, například betonové, povrchy.
Sanační omítka Baurex je skvělým řešením při rekonstrukcích a modernizacích bytových nebo památkových objektů, sklepních prostor či ohradních zdí. Není ji ovšem vhodné tapetovat či obkládat.

Prohlášní o shodě: jádrová omítka | štuková omítka

Napište nám

Napište nám


Položky označené * jsou povinné!

Kontaktní informace - Trumf renovace a sanace s.r.o.