Prodej sanačních materiálů a výrobků

Ačkoli je naši hlavní činností sanace zdiva, injektáže zdiva, zednické a výkopové práce, poskytujeme také prodej sanačních materiálů a výrobků. Za mnoho let provádění sanačních prací jsme získali opravdu bohaté zkušenosti v oblasti sanace zdiva, a tudíž dobře víme, které sanační výrobky můžeme svým zákazníkům doporučit. Proto nabízíme prodej pouze ověřených sanačních výrobků, které spolehlivě splní svůj účel a neodradí svojí cenou.

Kvalitní sanační materiál a výrobky

Na trhu existuje řada sanačních materiálů a výrobků. Již mnohokrát jsme se přesvědčili, že není dobré se řídit pouze nejnižší cenou, ale je potřeba dbát i na kvalitu sanačních výrobků. Sanační výrobky, které prodáváme a distribuujeme, jsou námi odzkoušené, kvalitní a lze je pořídit za rozumnou cenu.

Produkty, které nabízíme, sami při realizaci našich zakázek používáme. Známe jejich vysokou účinnost a kvalitu. Můžeme tak garantovat spokojenost s výsledkem.

Jestliže tedy hledáte sanační materiál a výrobky, které splní vaše očekávání, doporučujeme Vám níže uvedené.

Jaké sanační produkty Vám nabízíme?

Baurex - N (1 l)

Baurex-N
Tekutá přísada Baurex–N vytváří prodyšnou a vysoce porézní omítku s velmi dobrou přilnavostí i na hladké povrchy (např. beton). Vlhkost ze zdiva je odváděna ve formě vodních par. Zdivu je umožněno dýchat, přičemž povrch omítky je suchý.

Technický list

Jádrová omítka Baurex - N (30 kg)

Jadrová omítka Baurex-N
Určena pro sanaci vlhkého zdiva ve vnitřním a vnějším prostředí, jako podhoz (postřik) nebo jádrová omítka. Míchá se v určeném poměru s tekutou přísadou BAUREX-N. Je vhodným podkladem pro štukovou omítku Baurex. Pouze pro ruční zpracování. Aplikace: minimální tloušťka nad úrovní terénu 25 – 30 mm, pod úrovní terénu 45 – 50 mm (tloušťka omítky je včetně podhozu (postřiku) z této malty).

Technický list

Štuková omítka Baurex - N (30 kg)

Štuková omítka Baurex-N
Určena pro sanaci vlhkého zdiva ve vnitřním a vnějším prostředí jako vrchní štuková omítka. Míchá se v určeném poměru s tekutou přísadou BAUREX-N. Slouží jako finální vrstva na jádrovou omítku Baurex - N. Nelze na ni použít barvy a omítkoviny, které uzavírají póry (např. na bázi latexu, olejové barvy a přípravky obsahující vápno). Pouze pro ruční zpracování.

Technický list

Tepelně izolační sanační omítka Baurex Nanosan (7 kg)

Sanační omítka Baurex Nanosan
Patří mezi moderní a efektivní stavební hmoty, které jsou ideální pro použití ve vnějším i vnitřním prostředí. Časem neztrácí tepelně izolační vlastnosti. Po aplikaci vytvoří kompaktní a jednotný celek s podkladovým materiálem bez tepelných mostů a své vlastnosti si dokáže udržet během celého životního cyklu.

Technický list

Hydrofobizér (1 l)

Hydrofobizér
Bezbarvá, tekutá nástřiková hmota pro hydrofobizaci stavebních materiálů. Používá se pod sanační omítku nad úrovní terénu. Zamezuje proniknutí solí a vlhkosti do sanačních vrstev vytvořením dočasné hydrofobizace podkladu. Než vyschne následná sanační omítka, vytvoří póry pro ukládání solí. Vhodná jako nátěr pro všechny druhy zdiva.

Technický list

Rozdělovač vody (25 kg)

Rozdělovač vody
Prášková nátěrová silikátová hmota složená z hydraulických pojiv, písků a zušlechťujících přísad s odolností proti síranům a alkáliím. Používá se pod sanační omítku pod úrovní terénu. Umožňuje zadržet bodový tlak vody (až do 5 barů) a rozložit ho na klasickou vzlínající vlhkost. Umožňuje následné vyzrání sanační omítky při zamezení vzniku solí a tím i vlhkosti ze sanovaného podkladu. Používá se jako nátěr pro všechny druhy zdiva.

Technický list

Stěrková izolace – Profidicht 1K Fix

Profidicht 1K Fix
Výrobek BORNIT- jednosložková, tixotropní asfaltová hydroizolační stěrka na bázi modifikované asfaltové emulze. Je pružný, vodonepropustný a překrývá trhlinky v podkladu. Použití: jako stěrka nanášená v silnější vrstvě k hydroizolaci staveb proti zemní vlhkosti, netlakové i tlakové vodě, k hydroizolacím teras a balkonů (pod potěr), proti vzlínající vlhkosti a povrchové vodě, k lepení tepelně izolačních desek, jako ochrana proti hluku, teplu a chladnu na beton, omítku, zdivo a suché stavební desky. Trvalé, pružné a spolehlivé utěsnění ploch!

Technický list

Minerální stěrka Bornit (SB1, SB2, SB3)

Výrobek BORNIT sestává ze 3 jednotlivých produktů:
Minerální stěrka Bornit
  • BORNIT SB 1 – minerální hmota (prášková silikátová hydroizolační hmota)
    rychlovazná minerální hydroizolační hmota s vysokou odolností proti agresivní podzemní vodě a proti silnému vodnímu tlaku. Používá se ve směsi s výrobkem BORNIT - SB2 –reaktivní prášek a BORNIT® SB3 – reaktivní tekutina.
  • BORNIT SB 2 - reaktivní prášek
    vysoce reaktivní prášek s extrémně krátkou dobou tuhnutí. V průběhu několika sekund se pomocí tohoto prášku utěsňují místa průniku vody. K plošnému zamezení průniku tlakové vody se tento prášek používá ve směsi s výrobky BORNIT® - SB1 a BORNIT® - SB3.
  • BORNIT SB 3 – reaktivní tekutina
    vodou ředitelný reakční roztok k tzv. zkřemenění (vodní sklo pozn. překladatele). Účinná látka proniká hluboko do podkladu a reaguje tam na vodonerozpustná spojení. Tím se póry podkladů uzavřou a pokračující mineralizací se stávají pro prostup vody trvale těsné.
Technický list

Na vyžádání všem zájemcům rádi poskytneme aktuální cenové údaje. Na základě konkrétní domluvy s klientem jsme schopni zajistit závoz objednaného zboží vlastní dopravou.

Napište nám

Napište nám


Položky označené * jsou povinné!

Kontaktní informace - Trumf renovace a sanace s.r.o.